Építőipar, építészet

Hidegburkoló szakembert keresünk kiemelt bérezés, azonnali kezdés Szegeden

Munkavégzés helye: Szeged
Fizetés: Nettó 2200 - 2600 / óra
2020. 06. 12. 12:20

Szegedi székhelyű, 2012 óta stabilan működő és növekvő generálkivitelező cég önmagára és munkájára igényes hidegburkoló munkatársakat keres meglévő 8 fős kőműves csapat és 2 fő hidegburkoló mellé, bejelentéssel, kiemelt bérezéssel, fejlődési és előre lépési lehetőséggel.

A munkavégzés helye 90%-ban Szeged, vidékieknek bejárást vagy bejárási támogatást biztosítunk.

Azonnali munkakezdési lehetőség, szerszámot biztosítunk, de saját szerszámmal is lehet dolgozni.

Pályakezdőket is várunk, tapasztalt kollégák mellé, tanulási lehetőséget biztosítunk.

Feltételeink: Precíz, pontos, megbízható munkavégzés és munkába járás, ital kizárva.

Amennyiben a felsorolt lehetőségek érdekelnek és úgy gondolod, hogy a feltételeknek megfelelsz, várunk a csapatba.

Bérezés piaci átlag fölött, de mindenképpen megegyezés szerint.

Feladatok:

  • Hidegburkolási feladatok elvégzése, önálló munkavégzéssel.

Elvárások:

  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés és munkába járás, ital kizárva.

Előnyök:

  • Szakmai tapasztalat, igényes munkavégzés, pontos, precíz munkavégzés, Legyél önmagadra és munkádra és környezetedre is igényes. Megbízhatóság. Alkohol kizárva.
  • Amennyiben pályakezdő vagy legyél elhivatott, akarj fejlődni, fogadd el a tanácsot. Legyél természetesen megbízható és igényes a munkádra és a munkehelyedre.

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés, bejelentett munkavégzés. Szükség esetén a bejárás és szerszám támogatása. Előre lépési és fejlődési lehetőség biztosított.
  • Bérezés piaci átlag fölött, de mindenképpen megegyezés szerint.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése