Mezőgazdasági gépkezelő munkatársat keresünk Csongrádra

Csongrádi Pap tanyára aktív gyakorlattal rendelkező mezőgazdasági gépkezelőt keresünk!

Fontos a mai precíziós technológiák ismerete! Elvárás a mezőgazdasági szerelvénnyel való biztonságos közúti közlekedés (munkagép, pótkocsi, bálaszállító pótkocsi).

Jelentkezni telefonon lehet. A telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg.

Feladatok

  • Teljeskörű mezőgazdasági feladatok ellátása:
  • Talajmunkák
  • Növényvédelmi munkák
  • Tápanyag utánpótlás
  • Betakarítási munkák
  • Termény- és műtrágya rakodás
  • Gyepterületek és lucerna kaszálása, rendsodrása, bálázása, bálák behordása, bálacsomagolás
  • Karbantartási munkák
  • Esetenként besegítés állattartási feladatok ellátásában

Elvárások

  • B és T kategóriás jogosítány
  • Szakirányú végzettség

Előnyök

  • Szakmai tapasztalat és aktív gyakorlat
  • Saját gépjármű

Amit kínálunk

  • Vesenyképes jövedelem
  • Korszerű munkagépek
  • Korrekt munkakörülmények
  • Fiatalos csapat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott